Parfum Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml

Opojná a kvetinová vôňa, ktorá zahŕňa biele kvety: jazmín, zimolez a pomarančový kvet. Je to vôňa zvýraznená tóny bielych kvetov, sladkých kvetinových a citrusových vonných tónov, ktorá prinesie povznášajúci, romantický a svieži parfumovaný pocit. Pri bližšom preskúmaní si všimnete pretrvávajúce kvality jemnejších vonných sviežich, ovocných a medových náznakov, ktoré skrývajú esenciu zmyselných, upokojujúcich a relaxačných pocitov. Vôňa bya uvedená na trh v roku 2006.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
jazmín, zimolez, pomarančový kvet
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Jasmin Full – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár