Parfum Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml

  • Parfum Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml (Mini sada),
  • Miniatury vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Moschino predávajú: vivantis.sk

O parfumu Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml

Kolekcia obsahuje tieto parfumy:
 

Toy 2 – EDP 2x

Fresh Couture – EDT

Pink Fresh Couture – EDT
Gold Fresh Couture – EDP

Vonné zložky parfumu

Parfumy Moschino charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml:

Hlava

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Srdce

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Základ

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Moschino?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Moschino za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Moschino.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Moschino Miniatury – kolekce od značky Moschino 5 x 5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Moschino. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár