Parfum Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

  • Parfum Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml (Miniatúra),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Moschino predávajú: vivantis.sk

O parfumu Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Pink Fresh Couture je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlava sa skladá z ružového grepu, čiernych ríbezlí a konvalinky. V srdci sa ukrýva ruže, granátové jablko a ružový hyacint. Vôňu zakončuje kombinácia pižma, Ambroxan a cédrového dreva.
Na trh bola uvedená v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Moschino charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml:

Hlava

ružový grep, čierne ríbezle, konvalinka

Srdce

ruže, granátové jablko, ružový hyacint

Základ

pižmo, ambroxan, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Moschino?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Moschino za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Moschino.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Moschino. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár