Parfum Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml

  • Parfum Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml (Darčeková sada),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Moschino predávajú: vivantis.sk

O parfumu Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml

So Real Cheap & Chic z kolekcie Cheap & Chic je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí tangeriny, horký pomaranč, maliny, čierne ríbezle a sorbet. V kvetinovom srdci sa snúbi jazmín s magnólií a ružovou pivóniou. Na záver ucítite cédrové drevo, pižmo, dubový mach a ambroxan.
Na trh bola uvedená v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Moschino charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml:

Hlava

horký pomaranč, tangeriny, sorbet, malina, čierne ríbezle

Srdce

ružová pivonka, jazmín, magnólia

Základ

dubový mach, pižmo, céder, ambroxan

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Moschino?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Moschino za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Moschino.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Moschino. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár