Parfum Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml

  • Parfum Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml (Mini sada),
  • Kvetinová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Moschino predávajú: vivantis.sk

O parfumu Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml

Osloboďte sa a buďte divokí a slobodní zakaždým, keď vyjdete z dverí v Toy Boy, hravé pánske vôňu. Táto lákavá kolínska voda miesi korenené, kvetinové, ovocné a drevité akordy pre dobre zaoblenú a vzrušujúce vôňu, ktorá vám určite dá pocit istoty, keď budete kĺzať nocí vo veľkom štýle. Vrchné tóny indonézskeho muškátového orieška, živica elemi, zelené hrušky, ružového korenia a talianskeho bergamotu okamžite nastaví tón svoju odvážnu, jasnú intenzitou, ktorú však hladko upokojí stredné tóny ľanového kvetu, klinčeka, magnólie a ruže. Táto lákavá kytice je ešte vylepšená základnými tónmi pižma, jantáru, kašmeranu, haitského vetiveru a santalového dreva.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Moschino charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml:

Hlava

taliansky bergamot, muškátový oriešok, elemi, hruška, ružové korenie

Srdce

ľan, magnólie, růře, klinček

Základ

pižmo, jantár, cashmeran, vetiver, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Moschino?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Moschino za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Moschino.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Moschino Toy Boy – EDP 5 ml + sprchový gel 25 ml + balzám po holení 25 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Moschino. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár