Parfum Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Fougerová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Narciso Rodriguez predávajú: vivantis.sk

O parfumu Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

Narciso Rodriguez predstavuje pánsku vôňu For Him Bleu Noir. Táto korenisto-drevitá vôňa pre mužov vznikla v roku 2015 a kombinuje v sebe muškátový oriešok, kardamón, pižmo, ambru, cédrové drevo, vetiver a ebenové drevo. Nechajte sa uniesť jej mužnými tóny!

Vonné zložky parfumu

Parfumy Narciso Rodriguez charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava

muškátový oriešok, kardamon

Srdce

pižmo

Základ

ambra, cédrové drevo, vetiver, ebenové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Narciso Rodriguez?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Narciso Rodriguez za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Narciso Rodriguez.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Narciso Rodriguez. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár