Parfum Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml

  • Parfum Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Narciso Rodriguez predávajú: vivantis.sk

O parfumu Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml

Pure Musc for Her od Narciso Rodriguez je luxusná, rafinovaná, atraktívne a zmyselná dámska toaletná voda. Vôňa Pure Musc for Her sa otvára tónmi pižma. Srdcom tohto sofistikovaného, ​​okúzľujúceho, pôsobivého a zvodného parfumu sú kvetinové tóny, zatiaľ čo základ parfumované vody tvorí kašmírové tóny. Vôňu Narciso Rodriguez Pure Musc for Her vytvoril parfumér Sonia Constant.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Narciso Rodriguez charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml:

Hlava

pižmo

Srdce

biele kvety

Základ

cashmeran

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Narciso Rodriguez?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Narciso Rodriguez za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Narciso Rodriguez.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Narciso Rodriguez Pure Musc – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Narciso Rodriguez. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár