Parfum Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

  • Parfum Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Nina Ricci predávajú: vivantis.sk

O parfumu Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

Toaletná voda pre ženy od značky Nina Ricci Les Sorbets De Nina je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá vás očarí. Táto toaletná voda je k dispozícii v špeciálnej letnej verzii inšpirované zmrzlinou Amorino. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Nina Ricci charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml:

Hlava
mandarínka, malina, citrón
srdce
jazmín, gardénie
základ
pralinka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Nina Ricci?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Nina Ricci za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Nina Ricci.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Nina Ricci. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár