Parfum Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Drevitá vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Paco Rabanne predávajú: vivantis.sk

O parfumu Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Paco Rabanne 1 Million Lucky je drevitá vôňa pre mužov. Hlavu tvorí slivka, grep, bergamot a ozónovej akordy. V srdci sa snúbi lieskový oriešok, jazmín, med a pomarančový kvet spoločne s kašmírovým a cédrovým drevom. Vôňu uzatvára pačuli, vetiver, dubový mach a ambrové drevo.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Paco Rabanne charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava

ozón, slivka, grep, bergamot

Srdce

lieskový oriešok, céder, kašmírové drevo, jazmín, med, pomarančový kvet

Základ

pačuli, dubový mach, vetiver, ambrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Paco Rabanne?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Paco Rabanne za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Paco Rabanne.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Paco Rabanne. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár