Parfum Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

  • Parfum Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Paco Rabanne predávajú: vivantis.sk

O parfumu Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

Black XS Eau De Parfum je intezivnější verzia predchádzajúca Black XS z roku 2007. Hlavu tvorí ružové korenie, brusnica a exotické ovocie tamarínd. V srdci ucítite kombinácii kakaa, čierne fialky a ruže. Kompozíciu uzatvára vanilka, drevo massoia a santalové drevo.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Paco Rabanne charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml:

Hlava

ružové korenie, brusnica, tamarínd

Srdce

ruže, čierna fialka, kakao

Základ

santalové drevo, vanilka, drevo massoia

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Paco Rabanne?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Paco Rabanne za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Paco Rabanne.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Paco Rabanne. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár