Parfum Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj

  • Parfum Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj (Mini sada),
  • Miniatury vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Paco Rabanne predávajú: vivantis.sk

O parfumu Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj

Sada obsahuje:1 Million – EDT 5 ml1 Million Lucky – EDT 5 mlInvictus – EDT 5 mlInvictus Legend – EDP 5 mlPure XS – EDT 6 ml

Vonné zložky parfumu

Parfumy Paco Rabanne charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj:

Hlava

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Srdce

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Základ

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Paco Rabanne?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Paco Rabanne za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Paco Rabanne.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj

Ak máte skúsenosti s parfumom Paco Rabanne Kolekce miniatur Paco Rabanne pro něj tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Paco Rabanne. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár