Parfum Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

  • Parfum Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml (Parfumová voda),
  • Cyprusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Paco Rabanne predávajú: vivantis.sk

O parfumu Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

Lady Million Empire z kolekcie Paco Rabanne Million je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje červené ríbezle, pomaranč a esenciu z kvetov horkého pomaranča (neroli). V srdci sa rozvonia kombinácia pomarančového kvetu, vonokvětka (osmanthus), magnólia a mirabelky. Kompozíciu uzatvára koňak, biele pižmo a pačuli.
Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Paco Rabanne charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml:

Hlava

pomaranč, neroli, červené ríbezle

Srdce

magnólia, pomarančový kvet, vonokvětka, mirabelka

Základ

koňak, pačuli, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Paco Rabanne?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Paco Rabanne za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Paco Rabanne.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Paco Rabanne. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár