Parfum Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml

  • Parfum Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Paul Smith predávajú: vivantis.sk

O parfumu Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml

Paul Smith Extreme Man je drevitá, korenistá vôňa, ktorá kombinuje svieže citrusové tóny bergamotu s rozmarínom, korením muškátového orieška a kardamónu. Vôňa je hlboká a intenzívne sa sladkými tónmi fazule tonka a moderného pižma, ktoré vôni dodávajú zmyselný nádych. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Paul Smith charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml:

Hlava

bergamot, citrón

Srdce
rozmarín, muškátový oriešok, kardamom
Základ
fazuľa Tonka, brazílske ružové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Paul Smith?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Paul Smith za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Paul Smith.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Paul Smith Extreme Man – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Paul Smith. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár