Parfum Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

  • Parfum Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Pepe Jeans predávajú: vivantis.sk

O parfumu Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

Aromatická sila čerstvého dua borievky ea čiernych ríbezlí sa ponorí do žiary párty svetiel ginového zvodcu a nenápadne sa mieša so zmyselným kakaovým extraktom. Vrcholnou eleganciu tejto temnej noci oslavuje rafinovaný tanec žiarivého jantárového dreva v objatí s břízovým olejom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Pepe Jeans charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml:

Hlava

limetkový olej, čierne ríbezle

Srdce

šalvia muškátová, tonkové bôby, olej zo škoricového listu, jalovec, kakaový extrakt

Základ

Břízová olej, pačuli, jantárové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Pepe Jeans?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Pepe Jeans za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Pepe Jeans.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Pepe Jeans. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár