Parfum Perry Ellis 360° – EDT 100 ml

  • Parfum Perry Ellis 360° – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Perry Ellis predávajú: vivantis.sk

O parfumu Perry Ellis 360° – EDT 100 ml

360 ° je vodný toaletná voda pre zasnené dni a dusné noci. Letná vôňa je nádhernou kombináciou teplých a chladných tónov. Šťavnatý melón a mandarínka so svojimi energizujúcimi profilmi inšpirujú vašu spontánnosť. Lekno a konvalinka v srdci spájajú zemité zelené bylinky, levandule a šalvia. Jantár a pižmo vlievajú do vône ženskú zmyselnosť, s trochou vanilky dodávajúca pretrvávajúce sladkosť.Vôňa bola uvedená na trh v roku 1992.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Perry Ellis charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Perry Ellis 360° – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Perry Ellis 360° – EDT 100 ml:

Hlava

melón, ľalie, osmanthus, mandarínka, ruža

Srdce

lekno, konvalinka, levanduľa, šalvia

Základ

pižmo, santalové drevo, vanilka, jantár, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Perry Ellis?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Perry Ellis 360° – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Perry Ellis za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Perry Ellis.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Perry Ellis 360° – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Perry Ellis 360° – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Perry Ellis. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár