Parfum Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml

  • Parfum Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Perry Ellis predávajú: vivantis.sk

O parfumu Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml

Noste mužskú vôňu od amerického dizajnového domu synonymom pre klasický štýl. 360 ° For Men je aromatická vôňa pre mužov. Tóny čerstvého borievky, mandarínky a ananásu dodávajú tejto vôni ovocnú a osviežujúcu vôňu. Vôňa napriek tomu nie je príliš sladká kvôli ďalším tónom šalvie, jazmínu a levandule. Medzitým vetiver, pižmo a drevité tóny poskytujú nezabudnuteľný základ pre túto sofistikovanú vôňu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Perry Ellis charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml:

Hlava
bobuľky borievky, citrón, bergamot, mandarínka, ananás
Srdce
levanduľa, šalvia, kardamom, frézie
Základ
vetiver, pižmo, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Perry Ellis?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Perry Ellis za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Perry Ellis.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Perry Ellis 360° For Men – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Perry Ellis. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár