Parfum Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml

  • Parfum Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Perry Ellis predávajú: vivantis.sk

O parfumu Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml

Jemná a sladká, táto vôňa zdôrazňuje vašu ženskú stránku. 360 ° Pink je zmyselná zmes pižmových kvetinových tónov pre ženy zložená z kvetu mandarínky, osmanthu, ľalie a ruže. Pripomína začarované lesy za súmraku, stredné tóny lotosu, šalvie a levandule tancuje po celej vôňu a hladí zmysly. Pod tým všetkým, pevný základ vetiveru, vanilky, santalového dreva, pižma a jantáru čaká na rozkvet a dopraje si vaše voňavé impulzy. Noste túto očarujúce vôňu na popoludňajšie prechádzku so špeciálnym spoločníkom alebo si nastriekajte trochu tekuté zapamätateľnosti pred ďalším rande naslepo.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Perry Ellis charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml:

Hlava

ruže, ľalie, osmanthus, kvet mandarínky

Srdce

lotos, konvalinka, levanduľa, šalvia

Základ

vanilka, santalové drevo, pižmo, vetiver, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Perry Ellis?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Perry Ellis za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Perry Ellis.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Perry Ellis 360° Pink – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Perry Ellis. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár