Parfum Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml

  • Parfum Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Perry Ellis predávajú: vivantis.sk

O parfumu Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml

Zapojte sa do očarujúce vône Perry Ellis For Woman. Táto vôňa slúži ako aktualizovaná verzia klasického parfumu rovnakého mena. Táto nádherná vôňa kombinuje exotické kvetinové tóny jazmínu a gardénie s jarnou vôňou konvalinky spolu s chrumkavými tónmi jabĺk a jemnú bohatosťou vanilky. Pokiaľ máte radi sviežu kvetinovú vôňu, ktorá je rovnako príjemná ako novo vyzdvihnutie záhradné kytice, je táto ženská vôňa vytvorená pre ženy, ako ste vy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Perry Ellis charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml:

Hlava
jablko, slivka, mandarínka
Srdce
gardénie, jazmín, konvalinka
Základ
vanilka, pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Perry Ellis?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Perry Ellis za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Perry Ellis.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Perry Ellis Perry Ellis For Women – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Perry Ellis. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár