Parfum Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfum Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Philipp Plein predávajú: vivantis.sk

O parfumu Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml

Philipp Plein No Limits definuje, aká by mala byť pikantné kožená pánska vôňa. Táto mužná vôňa sa otvára korenenými tónmi čierneho korenia, škorice, badiánu, klinčekov a zázvoru, ktoré sa miešajú s morskými a bergamotovým tóny. Srdce pokračuje v exotickej ceste s tónmi horkej čokolády, bourbonu, vanilkového kadidla a jantáru. Základ obsadzuje kože, dym z agarového dreva, pačuli a drevité tóny.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Philipp Plein charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml:

Hlava
kardamóm, klinčeky, vodné tóny, bergamot, badián, čierne korenie, škorica, zázvor
Srdce
ambra, bourbon vanilka, horká čokoláda, kadidlo
Základ
koža, agarové drevo, pačuli, drevité tóny, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Philipp Plein?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Philipp Plein za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Philipp Plein.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Philipp Plein No Limits – EDP – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Philipp Plein. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár