Parfum Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml

  • Parfum Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Police predávajú: vivantis.sk

O parfumu Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml

Odvážne, rozpoznateľné a trendy. Pre výstredné osobnosť dievčaťa, ktorá vie, čo chce: užiť si všetky potešenie, ktorá život ponúka. Karamel a jazmín sa miešajú v srdci tejto očarujúce vône a stávajú sa deklaráciou elegancia s ovocnými tónmi neodolateľného čiernych ríbezlí. Zakončené kontrastom medzi hrejivými tónmi kašmírového dreva a pačuli, čo dáva finálne pečať nezabudnuteľné vôňu. Nikdy nepodceňujte sladkú dievča! Je sladká ako cukor, ale ľadová ako ľad. Vôňa uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Police charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml:

Hlava
pomaranč, čierne ríbezle, bergamot
Srdce
karamel, jazmín, cyklámen
Základ
ambroxan, pačuli, kašmírové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Police?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Police za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Police.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Police To Be Sweet Girl – EDP 40 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Police. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár