Parfum Police To Be Woman – EDP 125 ml

  • Parfum Police To Be Woman – EDP 125 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Police predávajú: vivantis.sk

O parfumu Police To Be Woman – EDP 125 ml

Police predstavuje dvojicu vôní To Be a To Be Woman. Tradičné hamletovská otázka „Byť či nebyť“ a flakón v tvare lebky pridáva vôni tajmnosti a tajuplnosť. Parfum To Be Woman je dokonalou rovnováhou medzi kvetinovými a ovocnými tónmi.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Police charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Police To Be Woman – EDP 125 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Police To Be Woman – EDP 125 ml:

Hlava

limetka, mandarínka, zelené jablko

Srdce

sladké tóny, biele kvety

Základ

drevité tóny, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Police?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Police To Be Woman – EDP 125 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Police za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Police.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Police To Be Woman – EDP 125 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Police To Be Woman – EDP 125 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Police. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár