Parfum Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml

  • Parfum Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Prada predávajú: vivantis.sk

O parfumu Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml

V roku 2015 predstavila značka Prada svoju ďalšiu pánsku vôňu – tentoraz s názvom Luna Rossa Sport. Jedná sa o orientálno-korenistú, sladší vôňu pre moderného muža. Svieža, čistá kompozícia vám dodá novú energiu. Obohaťte svoj štýl originálnymi tóny parfumu Prada Luna Rossa Sport.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Prada charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml:

Hlava
zázvor, jalovec
srdce
levanduľa
základ
vanilka, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Prada?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Prada za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Prada.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Prada Luna Rossa Sport – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Prada. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár