Parfum Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

  • Parfum Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Prada predávajú: vivantis.sk

O parfumu Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

Toaletná voda pre mužov Prada L´Homme Water Splash od značky Prada je drevitá, korenistá vôňa, ktorá v sebe kombinuje ambru, cédrové drevo, santalové drevo, zázvor, kosatec, lístky mandarínky, kardamon a neroli. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Prada charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml:

Hlava
lístky mandarínky, kardamon, neroli
srdce
zázvor, kosatec
základ
ambra, cédrové drevo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Prada?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Prada za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Prada.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Prada. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár