Parfum Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP

  • Parfum Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP (Mini sada),
  • Miniatury vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Prada predávajú: vivantis.sk

O parfumu Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP

Kolekcia obsahuje tieto parfumy:Candy Florale – EDT 7mlLa Femme Prada – EDP 9mlLa Femme Prada L´Eau – EDT 9 mlInfusion d´Iris – EDP 8ml

Vonné zložky parfumu

Parfumy Prada charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP:

Hlava

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Srdce

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Základ

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Prada?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Prada za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Prada.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP

Ak máte skúsenosti s parfumom Prada Prada mini sada – 2 x EDT + 2 x EDP tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Prada. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár