Parfum Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

  • Parfum Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

Neexistuje život bez lásky, preto sa táto skvelá toaletná voda nazýva „Al Hobb Hayat“ alebo „Láska je život“. Vôňa má hore zvodné ovocné tóny, nasledované čerstvými ľaliami a doplnený základnými tónmi pižma, vanilky a drevitých poznámok. Parfumová voda Rasasi Al Hobb Hayat je ženská vôňa, vďaka ktorej bude nezabudnuteľný, nech ste kdekoľvek.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml:

Hlava

mango, tangerinka

Srdce

slivka, konvalinka, pralinka

Základ

céder, pižmo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár