Parfum Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

  • Parfum Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

Rasasi Khaltat Al khas Ma Dhani Al Oudh je jedinečná vôňa, ktorá je vhodná ako pre dynamické mužov, tak aj pre sofistikované ženy. Začína notami sviežich a korenených tónov. Kvetinové srdce parfumované vody je zvýraznené ruží a zafarbené šafránovým kaskádami, uhladené mliečnym santalovým drevom a zemitým jantárom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml:

Hlava

korenie, bergamot

Srdce

ruže, šafran

Základ

jantár, santalové drevo, pižmo, oud

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár