Parfum Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

  • Parfum Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

La Yuqawam v arabčine znamená neodolateľný. Séria LaYuqawam rozširuje klasický, ale moderný pocit plný elegancie, kultivovanosti a prestíže na orientálne parfumérie. Parfém sa otvára na ľahké note, ktorá je citrusová, ľahko horká, s náznakmi kvetinové fazety, pomarančových a medových kvetov ohýbaných neroli a bergamotom, zatiaľ čo indický šafran dodáva jemný a intímne kožený spodný prúd, ktorý preniká do hlbokých drevitých faziet cédrového dreva. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml:

Hlava

šafran, konvalinka, neroli

Srdce

fialka, jantár, céder, kumaríny, marhuľa

Základ

kože, pačuli, agarové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár