Parfum Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

  • Parfum Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

Maa Arwaak Pour Homme je fascinujúce zmesou čerstvých tónov korenia, dreva a pižma. Je to osviežujúce a energická toaletná voda, ktorá vás udrží nabitého po celý deň. Drevité tóny dodávajú parfumu mužskú hĺbku, ktorá je jemne zvodná. Vďaka tejto vôni získate nezameniteľné charizma a ľahko dosiahnete svoje ciele.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml:

Hlava

levanduľa, citrón

Srdce

rasca, pikantné poznámky

Základ

pižmo, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár