Parfum Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

  • Parfum Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Moderný orientálne koncentrovaný olej, ktorý kombinuje zmes kvetinových vôní s nádychom aromatického pižma, obohatený o srdce vyrobené z jedinečných a vzácnych ingrediencií vanilky a pačuli. Užite si vôňu, ktorá si cení krásy a elegancie a stelesňuje ich v nádhernej fľaštičke.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml:

Hlava
citrón, bergamot, pomaranč
Srdce
drevo, ovocie
Základ
biele pižmo, ambra, bourbon vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár