Parfum Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

  • Parfum Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

Unisex toaletná voda Rasasi Oudh Al Misk je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel. Kompozícia začína vôňou živice olejovitá, bergamotu, grapefruitu a šalvie. Potom plynule prejde do tónov srdca, ktorými sú pelargónie a jazmín. Základu dominuje céder, vetiver, santalové drevo, pačuli a ambra.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml:

Hlava

živice olejovitá, bergamot, grapefruit, šalvia

Srdce

pelargónie, jazmín

Základ

céder, vetiver, santalové drevo, pačuli, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár