Parfum Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

  • Parfum Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

Svieža, ženská toaletná voda, s nádhernou vôňou kvetín, ktorá dodá vôňu väčšiu hĺbku a zmyselnosť. Otvára sa vrchnými tónmi mandarínky, ľalie, gardénie a pomaranča. Stredné tóny vydávajú vôňu korenia a broskyne. V spodnej časti sú zaoblené tóny jantáru, pačuli a santalového dreva. Jedinečná dámska vôňa Rasasi Roohy Tehebak z vás urobí neprehliadnuteľní osobnosť!

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml:

Hlava

ľalie, gardénie, pomaranč, mandarínka

Srdce

broskyňa, korenie, labdanum

Základ

ambra, santalové drevo, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár