Parfum Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

  • Parfum Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Rasasi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

Lesk Waha spočíva v ľahké súhre jeho moderných a klasických orientálnych aspektov. Premeňte aj úplne bežný deň vo výnimočný zážitok. Tento parfumovaný olej je vhodný pre mužov aj ženy.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rasasi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml:

Hlava

neroli, konvalinka, šafran

Srdce

marhuľa, fialka

Základ

jantár, koža, céder, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rasasi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rasasi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rasasi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rasasi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár