Parfum Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

  • Parfum Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Replay predávajú: vivantis.sk

O parfumu Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

Replay Signature Lovers Man je nová úžasná tvorba patriaci do kolekcie Signature. Novinky sú novo zdobené ikonickým svetom módy Replay . V týchto nových výtvoroch nie sú tetovania okázalá, sú skôr prvkom, ktorý komunikuje pozitívne posolstvo lásky v hre kontrastov s obrazom motorkárov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Replay charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml:

Hlava

mandarínka, pomelo, slivka

Srdce

kardamon, levanduľa, fialka

Základ

guajakové drevo, labdanum, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Replay?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Replay za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Replay.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Replay Signature Lovers Man – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Replay. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár