Parfum Rochas Byzance – EDP 40 ml

  • Parfum Rochas Byzance – EDP 40 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Rochas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rochas Byzance – EDP 40 ml

Kvetinová vôňa Byzancie je určená ženám, ktoré vedia čo chcú. Výborná do chladnejšieho počasia, v ktorom očaríte svoje okolie. Kedykoľvek sa navoniate, tak sa za vami každý otočí. Budete rovnako neodolateľná ako Annabelle Belmondo, ktorá túto vôňu predstavuje. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rochas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rochas Byzance – EDP 40 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rochas Byzance – EDP 40 ml:

Hlava

neroli, hruška, bergamot

Srdce

frézie, ruže, otočník

Základ

svetlé drevo, pižmo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rochas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rochas Byzance – EDP 40 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rochas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rochas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rochas Byzance – EDP 40 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rochas Byzance – EDP 40 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rochas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár