Parfum Rochas L`Homme – EDT 40 ml

  • Parfum Rochas L`Homme – EDT 40 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Rochas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rochas L`Homme – EDT 40 ml

Toaletná voda L´Homme, ktorou sa pýši značka Rochas je nadčasovou orientálnou vôňou. Táto vôňa určite nesmie chýbať na vašom toaletnom stolíku. Ku všetkému na vašom tele vydržia naozaj dlho a žiadna žena vám neodolá. Náladu vám zdvihne červený pomaranč, ananás a kardamon, ktorý ucítite v popredí. Divoké srdcia predstaví bazalka, jalovec a pelargónie. Záverom sa prejaví mocné pačuli, mach a nesmie chýbať ani fazuľa tonka. Vôňa bola uvedená na trh v januári 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rochas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rochas L`Homme – EDT 40 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rochas L`Homme – EDT 40 ml:

Hlava

červený pomaranč, ananás, kardamóm

Srdce

bazalka, jalovec, pelargónie

Základ

pačuli, mach, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rochas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rochas L`Homme – EDT 40 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rochas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rochas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rochas L`Homme – EDT 40 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rochas L`Homme – EDT 40 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rochas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár