Parfum Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfum Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Rochas predávajú: vivantis.sk

O parfumu Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

Mademoiselle Rochas Couture z kolekcie Mademoiselle Rochas je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Otvára sa tóny sviežeho bergamotu, hrušky a ružového korenia. Potom prechádza do kvetinového srdca tvoreného konvalinkou, pomarančovým kvetom a kvetinou heliotrop. Kompozíciu uzatvára fazuľa tonka, santalové drevo a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Rochas charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml:

Hlava
bergamot, hruška, ružové korenie
Srdce
pomarančový kvet, konvalinka, heliotrope
Základ
santalové drevo, fazuľa tonka, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Rochas?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Rochas za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Rochas.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Rochas. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár