Parfum s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

  • Parfum s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy s.Oliver predávajú: vivantis.sk

O parfumu s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

Pocit slobody, vyjadrenie emócií a dokonalosť seba samého – to všetko môže spustiť jediný pohyb. Vôňa, ktorá prebúdza náš vnútorný hlas, zachytáva ľahkosť pohybu a prináša tak silu pre každodenné výzvy. Pre romantické ženy, ktoré chcú očariť. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy s.Oliver charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml:

Hlava
citrón, čierne korenie, ružové korenie
Srdce
ruža, jazmín, magnólia
Základ
cédrové drevo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy s.Oliver?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy s.Oliver za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky s.Oliver.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom s.Oliver Follow Your Soul Women – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky s.Oliver. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár