Parfum s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

  • Parfum s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy s.Oliver predávajú: vivantis.sk

O parfumu s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

Vôňa s.Oliver For Her zachytáva trblietavé okamihy bezstarostné radosti ako mnohostranná vôňa, ktorá zostáva rádioaktívny v našej pamäti. Pre všetkých štýlové ženy, ktoré prechádzajú ľahkým a radostným životom a oceňujú skvelé vône. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy s.Oliver charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml:

Hlava
liči, ružové korenie, bergamot
Srdce
ruža, pivonka, magnólie
Základ
dúhovka, pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy s.Oliver?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy s.Oliver za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky s.Oliver.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom s.Oliver s.Oliver For Her – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky s.Oliver. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár