Parfum s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml

  • Parfum s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy s.Oliver predávajú: vivantis.sk

O parfumu s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml

Príťažlivo a príjemne – tak vonia s.Oliver So Pure Men. Svieže bergamot, zelené jablko a korenený kardamom už poskytujú harmonický zážitok vône v hornej note. Kvetinové tóny sa kombinujú v srdci s aromatickou levanduľou a sú príjemne zahalené koncom jantárových a drevitých akcentov. Nové vône od s.Oliver So Pure vám pomôžu zdôrazniť vašu vlastnú osobnosť. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy s.Oliver charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml:

Hlava

bergamot, zelené jablko, kardamón

Srdce

pelargónie, fialka, levanduľa

Základ

céder, jantár, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy s.Oliver?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy s.Oliver za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky s.Oliver.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky s.Oliver. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár