Parfum s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

  • Parfum s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy s.Oliver predávajú: vivantis.sk

O parfumu s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

Vôňa s.Oliver So Pure Women sa jemne roztaví do pokožky. Cítite sa dobre a jednoducho nádherne voniate – tomu napomáhajú šťavnaté citrusové tóny v hornej note, doplnené zeleným brečtanom a ovocnou sviežosťou jablká. Mäkký základ s hrejivým ambroxem a drevitými tónmi dotvára zamatovou vôňu. Nové vône od s.Oliver SO PURE vám pomôžu zdôrazniť vašu vlastnú osobnosť. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy s.Oliver charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml:

Hlava

jablko, citrón, brečtan

Srdce

frézie, jazmín, kašmírové drevo

Základ

ambrox, pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy s.Oliver?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy s.Oliver za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky s.Oliver.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom s.Oliver So Pure Women – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky s.Oliver. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár