Parfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml

  • Parfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy S.T. Dupont predávajú: vivantis.sk

O parfumu S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml

Vyvolajte všetky svoje zmysly, keď použijete Essence Pure Pour Femme Limited Edition, očarujúce ženskú vôňu. Jedná sa o záplavu úžasné sviežosti, ktorá vám dodá energiu na celé hodiny. Krásna kvetinovo ovocná vôňa pre romantickú ženu. Limitovaná edícia Essence Pure Pour Femme vás vezme z práce na večer von, kde dobijete svoju energiu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy S.T. Dupont charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml:

Hlava
mandarínka, bergamot, frézie
Srdce
pačuli, ruža, jazmín
Základ
vanilka. cédrové drevo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy S.T. Dupont?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy S.T. Dupont za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky S.T. Dupont.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Limited Edition – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky S.T. Dupont. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár