Parfum Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml

  • Parfum Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml (Miniatúra),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Salvatore Ferragamo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml

Signorina od značky Salvatore Ferragamo je nádherná orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. V úvode vône sa predstavia kombinácie rozmarínu, červených ríbezlí a Kampar, v srdci sa ukrýva jazmín, rebarbora a maté. Základ patrí vanilke, Ambroxan a santalovému drevu. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Salvatore Ferragamo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml:

Hlava
červené ríbezle, rozmarín, Kampar
Srdce
sambacký jazmín, rebarbora, maté
Základ
tahitská vanilka, ambroxan, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Salvatore Ferragamo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Salvatore Ferragamo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Salvatore Ferragamo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo – EDP – miniatura 5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Salvatore Ferragamo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár