Parfum Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Salvatore Ferragamo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml

Signorina Ribelle od značky Salvatore Ferragamo je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. Parfém vytvorila Sophie Labbe. Zmyselná vôňa vhodná na bežné nosenie aj špeciálne chvíle. Bola Uvedný na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Salvatore Ferragamo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
mandarínka, ružové korenie
Srdce
ylang-ylang, plumérie
Základ
vanilka, zmrzlina, kokosové mlieko

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Salvatore Ferragamo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Salvatore Ferragamo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Salvatore Ferragamo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Salvatore Ferragamo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár