Parfum Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

  • Parfum Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Salvatore Ferragamo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel od značky Salvatore Ferragamo je drevitá vôňa pre mužov. Parfém vytvorili Marie Salamagne a Alberto Morillas.
Bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Salvatore Ferragamo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml:

Hlava

ozón, šalvia muškátová, bergamot, káva

Srdce

rímska rasca, céder, naplavené drevo

Základ

ambroxan, kadidlo, labdanum, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Salvatore Ferragamo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Salvatore Ferragamo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Salvatore Ferragamo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Salvatore Ferragamo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár