Parfum Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry

  • Parfum Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry (),
  • vône ,
  • Originálne parfumy Set vôní predávajú: vivantis.sk

O parfumu Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry

Set obsahuje: Aventus – EDP 2,5 ml Aventus For Her – EDP 2,5 ml

Vonné zložky parfumu

Parfumy Set vôní charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry:

typ
Parfumová voda
Určenie
unisex

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Set vôní?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Set vôní za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Set vôní.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry

Ak máte skúsenosti s parfumom Set vôní Set luxusních vůní Creed pro páry tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Set vôní. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár