Parfum Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka

  • Parfum Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Sisley predávajú: vivantis.sk

O parfumu Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka

Eau Du Soir je vôňa plná skvelých komponentov, ktorú si určite veľmi obľúbite. Staňte sa ikonou a nekonečnou inšpiráciou sama sebe. Pretože ste to práve vy, kto si môže dopriať všetko, o čom snívate. Vôňa je vhodná pri akejkoľvek príležitosti. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1999.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Sisley charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka:

Hlava
mandarínka, grapefruit
Srdce
ylang-ylang, ruža, konvalinka, jazmín, kosatec, karafiát, živice, jalovec, mach, pačuli, orgován, korenie
Základ

jantár, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Sisley?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Sisley za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Sisley.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka

Ak máte skúsenosti s parfumom Sisley Eau Du Soir – EDP 1,4 ml – vzorka tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Sisley. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár