Parfum Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Sisley predávajú: vivantis.sk

O parfumu Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Izia od značky Sisley je vôňa pre každú modernú ženu. Hlava sa skladá z aldehydov, bieleho bergamotu a ružového korenia. V čisto kvetinovom srdci sa snúbi ruže, angelika, jazmín, pivonka a konvalinka. Základ potom dotvára ambra spoločne s cédrovým drevom a pižmom.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 a jej Nosom je Amandine Clerc-Marie.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Sisley charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

aldehydy, biely bergamot, ružové korenie

Srdce

ruža, kvetinové tóny, angelika, jazmín, pivonka, konvalinka

Základ

ambra, cédrové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Sisley?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Sisley za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Sisley.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Sisley. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár