Parfum STR8 FR34K – EDT 50 ml

  • Parfum STR8 FR34K – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Fougerová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy STR8 predávajú: vivantis.sk

O parfumu STR8 FR34K – EDT 50 ml

STR8 FR34K ponúka zmyselnú, orientálně- korenistú vôňu s drevitými tónmi, ktorá bola vytvorená pre mužov, ktorí v sebe skrývajú rebela a nebojí sa prekračovať hranice. Hlava vône vás nadchne vôňou Bergamotov, korenia a zázvoru, srdce vôňou šalvie a estragónu a základ vône je tvorený amber drevom a kakaom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy STR8 charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum STR8 FR34K – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu STR8 FR34K – EDT 50 ml:

Hlava

bergamot, čierne korenie, zázvor

Srdce

šalvia, estragón

Základ
ambra, kakao

Viete, kde kúpiť originálne parfumy STR8?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum STR8 FR34K – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy STR8 za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky STR8.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu STR8 FR34K – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom STR8 FR34K – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky STR8. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár