Parfum The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml

  • Parfum The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy The Different Company predávajú: vivantis.sk

O parfumu The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml

Som Transsibírska železničnej cesta, kurz v stepiach na Ďaleký východ. Vôňa krajiny sa blíži: imperiálne a sviatočné korenie – muškátový oriešok a koriander -, trochu cédrového dreva, potom biele drevo zrodené v zelenom machu a aromatické kríky ázijského Siso. Som ako Rusko, široké a divoké, drsné a sofistikované, ušľachtilé a rustikálne, tradičné a avantgardný. Som hlboká a prchavá vôňa, pretrvávajúci pocit horúčavy a chladu. Som čuchový paradox a prebudenie kože. Som odrazom svojho stvoriteľa: vizionár, iný a veľkorysý. Som De Bachmakov.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Vonné zložky parfumu

Parfumy The Different Company charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml:

Hlava

koriander, figa, bergamot

Srdce

shiso, frézie, muškátový oriešok

Základ

céder, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy The Different Company?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy The Different Company za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky The Different Company.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom The Different Company Bachmakov – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky The Different Company. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár