Parfum The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml

  • Parfum The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy The Different Company predávajú: vivantis.sk

O parfumu The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml

Sublime Balkiss je moderná chypre vôňa, ktorá nám pripomína chypre zo starších čias. Bol vytvorený bez dubového machu, syntetického machu a bez akýchkoľvek zložiek živočíšneho pôvodu. Oakmoss bol rekonštruovaný dvomi druhmi esenciálnych olejov z pačuli, ktoré boli použité pre ich tmavé a teplé tóny. Nakoniec parfumér pridal najlepší listy egyptskej fialky, romantické a krehké kvety, ktoré majú tiež silnú, šťavnatú a zamatovú vôňu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy The Different Company charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml:

Hlava
lístky fialky, bergamot
Srdce
orgován, čierne ríbezle, ruža, konvalinka
Základ
pačuli, kakao, vresovec

Viete, kde kúpiť originálne parfumy The Different Company?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy The Different Company za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky The Different Company.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom The Different Company Sublime Balkiss – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky The Different Company. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár